
Farge: Sort

1000 mm 150
Sort1 099 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Rørene finnes i en rekke forskjellige utførelser i et sortiment som gir deg muligheten til å sette sammen et system som passer dine behov. Rør 1000 mm 150 er laget av 2,3 mm høykvalitets stål som gir en lang levetid.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Kaminexperten |
|---|---|
| Art.Nr. | 30115 |
| Farge | Sort |
| Diameter | 150 mm |
| Lengde | 1000 mm |
| Tykkelse | 2,3 mm |
| Materiale | Plate |
| Produkttype | Peisrør |

