
Adapter Danfossfor RAVL/RAV + Pakkboks
Nyhet
999 kr

for RAVL/RAV + Pakkboks
999 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Adapter sett for Connect og Eco til ventilene RA/VL og RAV+ pakkboks.
Egenskaper
| Varemerke | Danfoss |
|---|---|
| Art.Nr. | 4818460 |
| Design | Med pakningstetning, ECO- og Ally-termostater |
| Bredde | 78 mm |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Plast |
| Type | Adapter |
| Dybde | 78 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Vekt | 0,04 kg |
| RSK-nr | 4818460 |
| EAN-nr | 5702420116747 |
