


Gulvglass JydepejsenFor Elegance
3 059 kr3 399 kr
Spar 10 %
Kampanje
Design

Gulvglass Jydepejsen
For Elegance3 059 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Gulvglass Jydepejsen er en glassplate til å plassere foran en vedovn fra Jydepejsen. Den er 6 mm tykk for å gi en styrke som tåler de fleste belastninger og gjør at den kan håndtere mindre ujevnheter. Glasset trenger ikke å monteres fast, men skyves inn mot ovnen, noe som betyr at du kan fjerne det når ovnen ikke er i bruk, for eksempel om sommeren, for å frigjøre plass.
Varemerke
Beskrivelse
Gulvglass Jydepejsen er en glassplate til å plassere foran en vedovn fra Jydepejsen. Den er 6 mm tykk for å gi en styrke som tåler de fleste belastninger og gjør at den kan håndtere mindre ujevnheter. Glasset trenger ikke å monteres fast, men skyves inn mot ovnen, noe som betyr at du kan fjerne det når ovnen ikke er i bruk, for eksempel om sommeren, for å frigjøre plass.
Dette gulvglasset er tilgjengelig i flere utførelser.
Egenskaper
| Varemerke | Jydepejsen |
|---|---|
| Art.Nr. | 22420100 |
| Design | For Elegance |
| Bredde | 1200 mm |
| Dybde | 695 mm |
| Vekt | 9 kg |
| Materiale | Glass |
| Tykkelse | 6 mm |
| Produkttype | Gulvglass |
| EAN-nr | 5703192007394 |