
Håndratt Danfossfor RA-2000
Nyhet
1 899 kr

for RA-2000
1 899 kr
- Nyhet – kommer 02.04.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
For Danfoss radiatorventiler serie RA 2000.
Egenskaper
| Varemerke | Danfoss |
|---|---|
| Art.Nr. | 4818401 |
| Design | Vinkel, med nippel og mutter, for RA2000 |
| Bredde | 45 mm |
| Farge | Messing |
| Materiale | messing |
| Serie | RA-N |
| Type | Håndratt |
| Dybde | 45 mm |
| Høyde | 39 mm |
| Vekt | 0,03 kg |
| RSK-nr | 4818401 |
| EAN-nr | 7331541174688 |
