Beskrivelse
Dette dekselet fra Pergo i rustfritt stål gir en elegant finish av skjøtene rundt varmeelementer og -rør.
Diameter 18 mm
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Bredde | 140 mm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Produkttype | Tilbehør |
| Høyde | 20 mm |
| Lengde | 75 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Diameter | 18, 22 mm |

