Beskrivelse
Underdel RA-K-VB vendbar med tilkobling for bunn eller side M22 40 c/c inkludert tilkobling mot mellomrør.
Egenskaper
| Varemerke | Danfoss |
|---|---|
| Art.Nr. | 4814787 |
| Design | Enkeltpakke, vendbar, 2-rørs |
| Bredde | 61 mm |
| Farge | Messing |
| Materiale | messing |
| Type | Underdel |
| Dybde | 89 mm |
| Dimensjon | M22 mm |
| Høyde | 28 mm |
| Vekt | 0,23 kg |
| RSK-nr | 4814787 |
| EAN-nr | 5702420081380 |

