





Stråleovn TermoSTEEL 2000 W med Turbovifte
799 kr 999 kr
Spar 20 %
Kampanje
- Tilbake på lager 31.08.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Stråleovn steel 2000W fra Termo er en prisgunstig stråleovn med turbovifte for bedre virkningsgrad og spredning av varmen. Ovnen står frittstående på gulvet og har et praktisk bærhåndtak for enklere flytting, føtter følger med. Det finnes 3 stk effektnivåer: 750/1250/2000W, en justerbar termostat, overopphetingsbeskyttelse samt automatisk temperaturkontroll. Godkjenning: CE.
Varemerke
Beskrivelse
Stråleovn steel 2000W fra Termo er en prisgunstig stråleovn med turbovifte for bedre virkningsgrad og spredning av varmen. Ovnen står frittstående på gulvet og har et praktisk bærhåndtak for enklere flytting, føtter følger med. Det finnes 3 stk effektnivåer: 750/1250/2000W, en justerbar termostat, overopphetingsbeskyttelse samt automatisk temperaturkontroll. Godkjenning: CE.
Egenskaper
| Varemerke | Termo |
|---|---|
| Art.Nr. | 523030 |
| Bredde | 700 mm |
| Kabellengde | 1,5 m |
| Veggboks/Koblingsboks | Nei |
| Farge | Hvit |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 105 mm |
| Høyde | 450 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Materiale | Metall |
| Effekt/prestering | 2000 W |
| Stikkontakt | Ja |
| Serie | STEEL |
| Type | Stråleovn |
| Vekt | 2,9 kg |
| Tilkobling | Støpsel |
| Effekt | 2000 W |
| EAN-nr | 7350051203206 |