


Velg Diameter
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Ytterveggsrist Fresh Støpt Aluminium er primært ment for bruk som inntaksrist for frisk luft. Det er laget av støpt aluminium og har en sirkulær tilkobling som passer direkte til ventilasjonskanalen.
Denne risten er tilgjengelig i flere utgaver.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Fresh |
|---|---|
| Farge | Grå |
| Materiale | Aluminium |
| Type | Ventilasjonsgitter |
| Produsentens Art.Nr. | 447212, 447214, 447216, 447220 |
| Dybde | 20, 25, 150 mm |
| Diameter | 80, 100, 125, 160 mm |
| Høyde | 100, 123, 150, 187 mm |
| Bredde | 100, 123, 150, 187 mm |
