
Aluminiumsrør Fresh3000Ø160x3000 mm
619 kr
Diameter
Beskrivelse
Aluminiumslangen Fresh 3000 er laget av et lag profilert aluminiumbånd som er korrugert og brettet sammen. Bruksområde: ventilasjonsanlegg i industrier, småhus osv.
Egenskaper
| Varemerke | Fresh |
|---|---|
| Art.Nr. | 422387 |
| Diameter | 160 mm |
| Dybde | 170 mm |
| Høyde | 375 mm |
| Produsentens Art.Nr. | 381630 |
| Bredde | 170 mm |
| Farge | Grå |
| Lengde | 3000 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Produkttype | Aluminiumsslange |
| EAN-nr | 7318113816306 |

