
Blokkventil FreshD85 KP
160 kr
Prispresset

D85 KP
160 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Blockventil Fresh D85 KP er en komplett blokkventil Ø85 mm som takler veggtykkelse opp til 310 mm. Den har et gitter med et rengjøringsbart insektnett. Fullt justerbar innvendig del med vippbar tallerken. Den er egnet for bruk i lagre, skur osv.
Egenskaper
| Varemerke | Fresh |
|---|---|
| Art.Nr. | 422329 |
| Farge | Hvit |
| Dybde | 120 mm |
| Høyde | 200 mm |
| Produsentens Art.Nr. | 484017 |
| Materiale | Plast |
| Produkttype | Blokkventil |
| Bredde | 185 mm |
| EAN-nr | 7318114840171 |
