
Veggventil FreshF150 ET KP
359 kr

F150 ET KP
359 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Veggventilen Fresh F150 ET KP er en kvadratisk tallerkenventil med ramme for veggmontering. Den er beregnet for ventilasjon av garasjer, lager og boliger. Utstyrt med kondensisolering. Luftmengden og luftretningen reguleres med en ventilhette som er plassert på den innvendige ventilkomponenten.
Varemerke
Beskrivelse
Veggventilen Fresh F150 ET KP er en kvadratisk tallerkenventil med ramme for veggmontering. Den er beregnet for ventilasjon av garasjer, lager og boliger. Utstyrt med kondensisolering. Luftmengden og luftretningen reguleres med en ventilhette som er plassert på den innvendige ventilkomponenten.
Egenskaper
| Varemerke | Fresh |
|---|---|
| Art.Nr. | 422326 |
| Farge | Hvit |
| Dybde | 43 mm |
| Høyde | 150 mm |
| Produsentens Art.Nr. | 249855 |
| Materiale | Plast |
| Serie | ET KP |
| Produkttype | Veggventil |
| Bredde | 150 mm |
| Kanaldimensjon | 102 mm |
| EAN-nr | 7318112498558 |