

Kvadratisk F180 ET
399 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Veggventil Fresh Kvadratisk F180 ET er en 180x180 mm kvadratisk veggventil for veggmontering, beregnet for ventilasjon av garasjer, lagre og boliger. Utstyrt med kondensisolering. Luftmengden og luftretningen reguleres med en ventilhette som sitter på den innvendige ventildelen.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Fresh |
|---|---|
| Art.Nr. | 422327 |
| Farge | Hvit |
| Dybde | 46 mm |
| Høyde | 180 mm |
| Produsentens Art.Nr. | 249860 |
| Materiale | Plast |
| Serie | ET |
| Produkttype | Veggventil |
| Bredde | 180 mm |
| EAN-nr | 7318112498602 |
