

A-Matic
1 099 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Baderomsvifte Malmbergs A-Matic er en baderomsvifte med innebygd automatisk sjalusi for å eliminere kulderas. For veggmontering. Startes/stoppes med separat bryter eller via bevegelsessensor. Sensoren har justerbar følsomhet og ettergangstimeren er justerbar mellom 3-30 minutter.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Malmbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 9993006 |
| Kapasitet | 98 m³/h |
| Effekt/prestering | 10 W |
| IP-Klasse | IPX4 |
| Spenning | 230 V |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 185 mm |
| Dybde | 25 mm |
| Høyde | 185 mm |
| Serie | A-Matic |
| Produkttype | Baderomsvifte |
| Kanaldimensjon | 100 mm |
| Timerfunksjon | Nei |
| Decibelnivå | 35 dBa |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7392529139327 |
