
Baderomsvifte MalmbergsBasic Timer
799 kr
Beskrivelse
Baderomsvifte Malmbergs Basic Timer er en baderomsvifte for veggmontering. Startes/stoppes med separat bryter eller med innebygd ettergangstimer. Høy kapasitet og lydsvak.
Egenskaper
| Varemerke | Malmbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 9993001 |
| Kapasitet | 98 m³/h |
| Effekt/prestering | 10 W |
| IP-Klasse | IPX4 |
| Spenning | 230 V |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 155 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Høyde | 155 mm |
| Serie | Basic |
| Produkttype | Baderomsvifte |
| Kanaldimensjon | 100 mm |
| Timerfunksjon | Ja |
| Decibelnivå | 35 dBa |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7392529139235 |

