
Badromsvifte FreshF100 T med Timerfunksjon
595 kr
Prispresset

F100 T med Timerfunksjon
595 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Baderomsviften Fresh F100 T kan monteres både horisontalt / vertikalt, på vegg eller i tak der det er behov for utlufting. Viften har en enkel sidegjennomføring av kabel ved overfladisk kabelinstallasjon.
Produktet er utstyrt med kaldluftssperre og timerfunksjon, etterløpstimer. Viften skal vedlikeholdes og rengjøres minst en gang i året for å opprettholde optimal funksjon, merk at strømmen skal brytes før slik handling utføres. Produktet er klassifisert i henhold til IPX5, godkjent for montering i Sone 1 og 2.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Fresh |
|---|---|
| Art.Nr. | 422770 |
| IP-Klasse | IPX5 |
| Farge | Hvit |
| Materiale | ABS plast |
| Type | Badromsvifte |
| Produsentens Art.Nr. | 197108 |
| Kapasitet | 88 m³/h |
| Spenning | 230 V |
| Bredde | 160 mm |
| Lengde | 117 mm |
| Lydnivå | 32,8 dBa |
| Min Temperatur | -5 °c |
| Energiforbruk i Påmodus | 7,5 W |
| Maks Temperatur | 40 °c |
| Hulldiameter | 100 mm |
| EAN-nr | 7318111971083 |
