
Kanalvifte FreshDF125
1 492 kr
Prispresset
- Tilbake på lager 21.05.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Kanalvifte DF125 har bakoverbøyde blader, vedlikeholdsfrie lagre og innebygd termokontakt. Viften er ikke egnet for transport av slipestøv, eksplosive eller aggressive gasser, sot osv. DF er fuktbeskyttet og godkjent for våte områder.
Annet
- Omdreiningshastighet: 2514 Rpm
- Maksimal strømning: 97 l/s
- Maksimal temperatur: 70 °C
- Total lydtrykknivå ved 1m: 62 dB(A)
- Omdreiningshastighet: 2514 Rpm
- Maksimal strømning: 97 l/s
- Maksimal temperatur: 70 °C
- Total lydtrykknivå ved 1m: 62 dB(A)
Egenskaper
| Varemerke | Fresh |
|---|---|
| Art.Nr. | 9302192 |
| Farge | Forsinket |
| Produsentens Art.Nr. | 9302192 |
| Materiale | Galvanisert Stålplate |
| Kanaldimensjon | 125 mm |
| Kapasitet | 349 m3/h |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 206 mm |
| Høyde | 286 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Effekt | 67 W |
| Timerfunksjon | Nei |
| Bredde | 206 mm |
| EAN-nr | 7318114330122 |
