Beskrivelse
TK-80ID er en mobil dieseldrevet varmekanon med skorstein som drives av dieselolje. Den har en forbrenningskammer i rustfritt stål med automatisk kjøling og en varmeveksler for å skille utslipp og varmluft.
Fordeler
- Fotosensor for kontroll av flammen og automatisk brennerkontroll.
- Sikkerhetstermostat og reguleringssystem, utstyrt med innebygd romtermostat.
Anvendelsesområder
Ideell varmekanon for tørking på byggeplasser, samt for oppvarming av eiendommer, lager, verksteder, garasjer, industribygninger, tilleggsvarme til tørkere osv.
Tekniske data
- Spenning: 230 V, 185 W
- Varmekapasitet: 23 kW, 20000 kCal/h, 80000 BTU/h
- Brenselsforbruk: 1,8 l/h
- Tankvolum: 50 liter
- Avgassrør: 150 mm
- Mål (lxbxh): 1050x440x550 mm
- Vekt: 39 kg
- Fotosensor for kontroll av flammen og automatisk brennerkontroll.
- Sikkerhetstermostat og reguleringssystem, utstyrt med innebygd romtermostat.
Anvendelsesområder
Ideell varmekanon for tørking på byggeplasser, samt for oppvarming av eiendommer, lager, verksteder, garasjer, industribygninger, tilleggsvarme til tørkere osv.
Tekniske data
- Spenning: 230 V, 185 W
- Varmekapasitet: 23 kW, 20000 kCal/h, 80000 BTU/h
- Brenselsforbruk: 1,8 l/h
- Tankvolum: 50 liter
- Avgassrør: 150 mm
- Mål (lxbxh): 1050x440x550 mm
- Vekt: 39 kg
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Tiger King |
|---|---|
| Art.Nr. | 4000015440 |
| Spenning | 230 V |
| Høyde | 550 mm |
| Lengde | 1050 mm |
| Produsentens Art.Nr. | TK-80ID |
| Effekt/prestering | 185 W |
| Kraftkilde | Diesel |
| Produkttype | Dieselkanon |
| Vekt | 39 kg |
| Bredde | 440 mm |
| Tankvolum | 50 l |
| EAN-nr | 7340198512828 |








