Beskrivelse
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Draftbooster |
|---|---|
| Art.Nr. | 1342 |
| Dybde | 266 mm |
| Høyde | 140 mm |
| Materiale | Plate |
| Effekt/prestering | 0,036 kW |
| Produkttype | Røykgassvifte |
| Vekt | 3,2 kg |
| Bredde | 230 mm |
| EAN-nr | 5713051100012 |
| Varemerke | Draftbooster |
|---|---|
| Art.Nr. | 1342 |
| Dybde | 266 mm |
| Høyde | 140 mm |
| Materiale | Plate |
| Effekt/prestering | 0,036 kW |
| Produkttype | Røykgassvifte |
| Vekt | 3,2 kg |
| Bredde | 230 mm |
| EAN-nr | 5713051100012 |