
Vindu H-vinduet+Fastkarm PVCBxH: 40x100, 2-lags glass
3 028 kr6 111 kr
Spar 50 %
Kampanje
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål

Fastkarm PVC
BxH: 40x100, 2-lags glass3 028 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
H-vinduet+ fastkarm i vedlikeholdsfri hvit PVC med karmdybde 90 mm og notspor. Som standard uten ventil. Vinduet kan velges med 2-lags energiglass og en gjennomsnittlig u-verdi på 1,2, eller 3-lags energiglass og gjennomsnittlig u-verdi på 0,8.
H-vinduet+ er vedlikeholdsfrie kvalitetsvinduer i PVC som verken trenger skraping eller maling. Du sparer både tid og penger. Fastkarm brukes der man ikke trenger å åpne vinduet for lufting, og gir muligheter for store glassfelt og maksimal lysgjennomgang. Fastkarm gir også flere muligheter ved utforming av vinduet, og kan blant annet fås med skråkarm.
Oppgitt gjennomsnittlig u-verdi er iht standard NS-EN ISO10077-1 og 100077-2 basert på referansevindu 1230x1480 mm (lukkevindu), og vil variere ut fra størrelse. Vinduer som er større enn referansevindu har bedre (lavere) u-verdi og mindre vinduer høyere (dårligere) u-verdi, dette siden glass isolerer bedre enn PVC.
Krav til sikkerhetsglass
Byggteknisk forskrift (TEK17) setter krav til bruk av sikkerhetsglass der vindu eller glassfelt i dør har underkant lavere enn 0,8 m over gulv.
NB! Vinduer fra alle våre leverandører leveres som standard med energiglass, ta kontakt med vår kundeservice hvis du har behov for sikkerhetsglass, så innhenter vi en pris på dette.
Oppgitt gjennomsnittlig u-verdi er iht standard NS-EN ISO10077-1 og 100077-2 basert på referansevindu 1230x1480 mm (lukkevindu), og vil variere ut fra størrelse. Vinduer som er større enn referansevindu har bedre (lavere) u-verdi og mindre vinduer høyere (dårligere) u-verdi, dette siden glass isolerer bedre enn PVC.
Krav til sikkerhetsglass
Byggteknisk forskrift (TEK17) setter krav til bruk av sikkerhetsglass der vindu eller glassfelt i dør har underkant lavere enn 0,8 m over gulv.
NB! Vinduer fra alle våre leverandører leveres som standard med energiglass, ta kontakt med vår kundeservice hvis du har behov for sikkerhetsglass, så innhenter vi en pris på dette.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | H-vinduet+ |
|---|---|
| Art.Nr. | 46297277 |
| Bredde Modulmål | 40 cm |
| Høyde Modulmål | 100 cm |
| Glasstype | 2-lags glass - U verdi 1,2 |
| U-Verdi | 1,2 |
| Type | Fastkarm |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 988 mm |
| Bredde | 388 mm |
| Karmdybde | 90 mm |
| Materiale | PVC |
| Glass | 2-Lags |
| Nobb | 46297277 |

