




Bredde

Rollo Vindu
880x1550 mm1 519 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Insektsgardinen Rollo fra Lundbergs består av en ramme i hvitlakkert aluminium og et fintmasket, svart nett. Gardinen passer både for vinduer som åpnes innover eller utover. Bredde- og høydemålene kan tilpasses av gjør-det-selv-personen.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 40061 |
| Bredde | 88 cm |
| Høyde | 155 cm |
| Produkttype | Insektsgardin |
| Bredde | 880 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Høyde | 1550 mm |
| EAN-nr | 7392118400616 |
