
Karmsett DiplomatHvitmaltKarmsett Hvit BxH: 80x200 cm, Standard terskel
861 kr1 425 kr
Spar 40 %
Kampanje
tom 31/5
Design
Høyde Modulmål
Bredde Modulmål
Dette produktet kan ikke tilbys separat og kan kun kjøpes sammen med andre produkter.
Beskrivelse
Komplett karm til Diplomat innerdører - hvitmalt.
Egenskaper
| Varemerke | Diplomat |
|---|---|
| Art.Nr. | 25732785 |
| Bredde Modulmål | 80 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Serie | Massiv |
| Type | Karmsett |
| Farge | Hvit |
| Design | Standard terskel |
| Modell | Uten Dempelist |
| Karmdybde | 92 mm |
| NCS-farge | S0502-Y |
| EAN-nr | 7044331128326 |
| Nobb | 25732785 |
