
Karmsett DiplomatUbehandlet Furu
fra 559 krfra 925 kr
Spar 40 %
Kampanje
Velg Design
Velg Bredde Modulmål
Dette produktet kan ikke tilbys separat og kan kun kjøpes sammen med andre produkter.
Beskrivelse
Komplett karm til Diplomat innerdører - ubehandlet furu.
Egenskaper
| Varemerke | Diplomat |
|---|---|
| Bredde Modulmål | 70, 80, 90 cm |
| Høyde Modulmål | 190 cm |
| Type | Karmsett |
| Farge | Furu |
| Design | Flat terskel, Standard terskel |
| Modell | Uten Dempelist |
| Karmdybde | 92 mm |
