
GjengenippelDanfossAB-QM
Nyhet
fra 299 kr
Velg Design
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Gjengenippel beregnet for AB-QM.
Egenskaper
| Varemerke | Danfoss |
|---|---|
| Art.Nr. | 5406807D |
| Farge | Messing |
| Materiale | messing |
| Type | Gjengenippel |
| Design | Innvendig gjenge, R15 beregnet for AB-QM 15, Innvendig gjenge, R20 beregnet for AB-QM 20, Innvendig gjenge, R25 beregnet for AB-QM 25 |
| Dybde | 29, 41, 49 mm |
| Dimensjon | G15, G20, G25 mm |
| Høyde | 26, 34 mm |
| Vekt | 0,1, 0,07, 0,16 kg |
| Bredde | 29, 41, 49 mm |
