



Videodørklokke Home itmed Wi-Fi og App
584 kr
Prispresset

med Wi-Fi og App
584 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 195 kr
Beskrivelse
Smart videodørklokke fra Home-it!
Produktbeskrivelse
Med videoringeklokken og den tilhørende appen vet du alltid hvem som står på døren – uansett hvor du er!
Funksjoner:
Sanntidsklokkemottak
Bevegelsesalarmer
Spesiell bevegelsesdeteksjon
2-veis samtale
Live visning
Tyveribeskyttelse
Ta opp video og stillbilder
Nattsyn
Lagre bildene og videoene dine i skyen eller på SD-kort (ikke inkludert)
Produktet er utstyrt med en mikro-USB-port for lading av batteriet
Oppløsning: 720p HD
Kamera: 2,0 megapiksler
Vinkel: 166°
Wi-fi: 2,4 GHz
Rekkevidde mellom indre og ytre del: 70 meter
IP-klasse: IP33
Dimensjoner: 143 × 75 × 32 mm
Batteri: 2 x 2500 mah, 3,74v, 4,44WH
Med videoringeklokken og den tilhørende appen vet du alltid hvem som står på døren – uansett hvor du er!
Funksjoner:
Sanntidsklokkemottak
Bevegelsesalarmer
Spesiell bevegelsesdeteksjon
2-veis samtale
Live visning
Tyveribeskyttelse
Ta opp video og stillbilder
Nattsyn
Lagre bildene og videoene dine i skyen eller på SD-kort (ikke inkludert)
Produktet er utstyrt med en mikro-USB-port for lading av batteriet
Oppløsning: 720p HD
Kamera: 2,0 megapiksler
Vinkel: 166°
Wi-fi: 2,4 GHz
Rekkevidde mellom indre og ytre del: 70 meter
IP-klasse: IP33
Dimensjoner: 143 × 75 × 32 mm
Batteri: 2 x 2500 mah, 3,74v, 4,44WH
Egenskaper
| Varemerke | Home it |
|---|---|
| Art.Nr. | 61702 |
| Bredde | 108 mm |
| Høyde | 254 mm |
| Farge | Sort/Hvit |
| Vekt | 0,43 kg |
| Produkttype | Videodørklokke |
| Kraftkilde | Batteri |
| IP-Klasse | IP33 |
| Lengde | 72 mm |
| EAN-nr | 5708614617021 |
| Nobb | 8224906 |
