


Dørstopper Beslag DesignDexterRustfri Finish
202 kr 289 kr
Spar 30 %
Kampanje
20h igjen!
Farge: Rostfri Finish

Dexter
Rustfri Finish 202 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Dexter i sort er en stilig dørstopper som med sin sofistikerte design tilbyr både funksjon og stil. Dørstopper Dexter er utstyrt med en myk gummioverflate som demper støt og beskytter døren mot riper og merker.
Leveres uten skrue og plugg.
Leveres uten skrue og plugg.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 753131-11 |
| Høyde | 30 mm |
| Farge | Rostfri Finish |
| Materiale | Aluminium |
| Dybde | 30 mm |
| Lengde | 82 mm |
| Serie | Dexter |
| Type | Dørstopper |
| EAN-nr | 7316180025096 |


