
DørstopperBeslagboden Gulvkile Gummi
fra 106 kr
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 125 kr
Beskrivelse
Dørstopper Gulvkile Gummi er en dørstopper i gummi. Lengde: 120 mm.
Egenskaper
| Varemerke | Beslagsboden |
|---|---|
| Høyde | 35 mm |
| Farge | Blågrå, Grå, Lime, Oransje, Sort |
| Materiale | Gummi |
| Dybde | 50 mm |
| Montering | Gulvstående |
| Overflatebehandling | Matt |
| Produkttype | Dørstopper |
| Lengde | 120 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |





