Beskrivelse
Dørstopper Beslagsboden For Gulv er en dørstopper i gummi/børstet rustfritt stål. Diameter: 50 mm.
Egenskaper
| Varemerke | Beslagsboden |
|---|---|
| Høyde | 27 mm |
| Farge | Grå, Sort |
| Materiale | Gummi |
| Dybde | 27 mm |
| Montering | Gulv |
| Overflatebehandling | Matt |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Produkttype | Dørstopper |
| Diameter | 50 mm |



