
Dørstopper BeslagsbodenGummi For HåndtakSvart
86 kr
Prispresset
Farge: Sort

Gummi For Håndtak
Svart86 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 125 kr
Beskrivelse
Dørstopper Beslagsboden Gummi For Håndtak er en dørstoppper. Lengde: 34 mm.
Egenskaper
| Varemerke | Beslagsboden |
|---|---|
| Art.Nr. | BB151 |
| Høyde | 17 mm |
| Farge | Sort |
| Materiale | Gummi |
| Dybde | 20 mm |
| Lengde | 34 mm |
| Montering | Vegg |
| Overflatebehandling | Matt |
| Antall (stk/pakke) | 2 st/frp |
| Produkttype | Dørstopper |
| EAN-nr | 7391447088113 |
| Nobb | 56449714 |





