Beskrivelse
Dørstopper Beslagsboden Gummi For Vegg er en dørstopper i gummi/børstet rustfritt stål. Selvklebende.
Egenskaper
| Varemerke | Beslagsboden |
|---|---|
| Art.Nr. | BG153 |
| Høyde | 11 mm |
| Farge | Grå |
| Materiale | Gummi |
| Dybde | 11 mm |
| Diameter | 38 mm |
| Montering | Vegg |
| Overflatebehandling | Matt |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Produkttype | Dørstopper |
| EAN-nr | 7391447088168 |
| Nobb | 56449680 |






