



Varmgalv
283 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 179 kr
Beskrivelse
Dørstopper av varmgalvanisert stål. Godstykkelse 5 mm.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Habo |
|---|---|
| Art.Nr. | 9184577 |
| Bredde | 30 mm |
| Høyde | 200 mm |
| Farge | Krom |
| Materiale | Stål |
| Montering | Gulv og vegg |
| Lengde | 200 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Produkttype | Dørstopper |
| EAN-nr | 7053161845778 |
| Nobb | 22567283 |
