
Skyvedørsring Habo291
fra 176 kr
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Skyvedørsring fra Habo. Tilpasset låskasse 6414, 62014 og 62020. Inkludert skruer.
Egenskaper
| Varemerke | Habo |
|---|---|
| Bredde | 20 mm |
| Høyde | 150 mm |
| Farge | Børstet Krom, Krom, Polert Messing, Svart, Vit |
| Materiale | Mässing |
| Dybde | 20 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 stk/pk |
| Overflatebehandling | Børstet Krom, Krom, Polert Messing, Svart, Vit |
| Produkttype | Kanthandtag, Skyvedørsring |
| Lengde | 150 mm |
