
Skyvedørsring Habo291Krom
181 kr
Prispresset
Farge

291
Krom 181 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Skyvedørsring fra Habo. Tilpasset låskasse 6414, 62014 og 62020. Inkludert skruer.
Egenskaper
| Varemerke | Habo |
|---|---|
| Art.Nr. | 60855 |
| Bredde | 20 mm |
| Høyde | 150 mm |
| Farge | Krom |
| Dybde | 20 mm |
| Overflatebehandling | Krom |
| Lengde | 150 mm |
| Type | Skyvedørsring |
| Antall | 1 stk/pakke |
| EAN-nr | 7317900060854 |
| Nobb | 25310251 |
