
Toalettvrider Beslag DesignForm
fra 111 kr
utvalgte på
Kampanje
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Toalettlås Form er en stilig toalettvrider som finnes i flere farger. Passer til låskasse 2014 eller låskasse med samme hullkonfigurasjon. Hvis du er usikker på hvilken lås du har, ta kontakt med en fagmann.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 750091-41B |
| Farge | Krom, Rustfri Look |
| Materiale | Sink |
| Passende Tykkelse på Dør | 37-44, 40 mm |
| Dybde | 7,5 mm |
| Design | Krom, Rustfri look Skagen |
| Serie | Form |
| Type | WC-Beslag |
| CC-mål | 27 mm |
| Diameter | 49 mm |
| Tykkelse Dør | 37-44 |
