Beskrivelse
WC-beslag fra Habo. Leveres med skrue for gjennomgående fastsettning. Passer til dørtykkelse 38-42 mm. Designet av Thomas Sandell.
Egenskaper
| Varemerke | Habo Selection |
|---|---|
| Art.Nr. | 18708 |
| Bredde | 15 mm |
| Høyde | 35 mm |
| Farge | Glassblåst Messing |
| Materiale | Messing |
| Lengde | 30 mm |
| Antall/pakke | 2 |
| Produkttype | WC-Beslag |
| Serie | TS |
| EAN-nr | 7317900187087 |
| Nobb | 57689800 |



