
Håndtak Beslag DesignElan
fra 139 kr
Velg Farge
Velg CC-mål
Beskrivelse
Elan er et elegant håndtak med fine enkle linjer. Håndtaket har en perfekt balanse mellom funksjonalitet og design. Designet definieres av de myke runde kantene.
Produktet er designet av Furnipart/Design studio VE2.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Børstet Messing, Rustfri, Sort |
| Lengde | 50, 200 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Dybde | 17,5 mm |
| Tykkelse Dør | 16-19 mm |
| CC-mål | 32, 160 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Elan |
| Type | Håndtak |



