Beskrivelse
Håndtak Glove er laget av tre og passer til både kjøkken, stue og baderom. Glove har avrundede kanter som gir et fint og praktisk grep.
Produktet er designet av Furnipart/Design studio Kaschkasch.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Eik |
| Lengde | 55, 180 mm |
| Høyde | 24, 24,1 mm |
| Dybde | 26, 26,1 mm |
| Tykkelse Dør | 16-19 mm |
| CC-mål | 32, 160 mm |
| Materiale | Tre |
| Serie | Glove |
| Produkttype | Håndtak |

