Beskrivelse
Tidløst og stilsikkert håndtak med rene og enkle linjer blandet med myke former.
CC-mål er avstanden mellom skruehullene. Skruer medfølger.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Rustfri Look, Sort |
| Lengde | 200 mm |
| Bredde | 9 mm |
| Dybde | 30 mm |
| CC-mål | 160 mm |
| Materiale | Metall |
| Design | Rustfri Look |
| Serie | Lya |
| Type | Håndtak |



