Beskrivelse
Håndtak Beslag Design Manor har et karakteristisk diamantmønster og detaljer gir en følelse av eksklusivitet og historiske trekk.
Produktet er designet av Furnipart/Kamper Form.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Bronse, Gull, Sort |
| Lengde | 190, 254 mm |
| Høyde | 14, 20 mm |
| Dybde | 39 mm |
| Tykkelse Dør | 16-19 mm |
| CC-mål | 128, 192 mm |
| Materiale | Sink, Zamac |
| Serie | Manor |
| Type | Håndtak |




