Beskrivelse
Tidløst og stilsikkert håndtak med rene og enkle linjer blandet med myke former.
CC-mål er avstanden mellom skruehullene. Skruer medfølger.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Rustfri Look |
| Lengde | 112, 156, 205 mm |
| Bredde | 7, 10, 12 mm |
| Dybde | 20, 27, 30 mm |
| CC-mål | 96, 128 mm |
| Materiale | Metall |
| Type | Håndtak |



