


Håndtak HafaFine CC128 Matt Messing
102 kr 128 kr
Spar 20 %
Kampanje
tom 31/5

Fine CC128 Matt Messing
102 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Fin håndtaksmodell fra Hafa med myke, runde former.
Egenskaper
| Varemerke | Hafa |
|---|---|
| Art.Nr. | 1390283 |
| Farge | Messing |
| Bredde | 142 mm |
| Høyde | 14 mm |
| Dybde | 36 mm |
| CC-mål | 1280 mm |
| Materiale | Sinklegering |
| Utseende | Matt |
| Overflatebehandling | Belagt/Lakkert |
| Min. Høyde | 7 mm |
| Serie | Fine |
| Type | Håndtak |
| Vekt | 0,05 kg |
| EAN-nr | 7330027169224 |
| Nobb | 60070530 |
