
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Håndtak Hafa Fine er en håndtaksmodell med myke, runde former. CC 128.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Hafa |
|---|---|
| Farge | Krom, Messing, Sort |
| Bredde | 142 mm |
| Høyde | 14 mm |
| Dybde | 36 mm |
| CC-mål | 128 mm |
| Materiale | Messing, Stål |
| Serie | Fine |
| Produkttype | Håndtak |
| Vekt | 0,05 kg |




