Beskrivelse
Håndtak MD1 fra Macro Design med cc-mål på 224 mm som passer til møbelserien Crown.
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | IHANDTAGHEK |
| Farge | Krom |
| CC-mål | 224 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Bredde | 233 mm |
| Høyde | 12 mm |
| Type | Håndtak |
| Overflate | Blank |
| Dybde | 35 mm |
| Montering | Skrues |
| Passer til | Crown |
| Serie | MD1 |
| RSK-nr | 8917610 |






