
Håndtak SvedbergsT1B: 142 mm, Blankpolert
98 kr 130 kr
Spar 25 %
Kampanje
18h igjen!
Farge: Blankpolert
Bredde

T1
B: 142 mm, Blankpolert98 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Håndtak Svedbergs T1 er et stilrent, enkelt håndtak som du kan velge om du vil ha med eller uten lær rundt håndtaket. Leveres i 1-pack.
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 22380 |
| Farge | Blankpolert |
| Bredde | 142 mm |
| Høyde | 7 mm |
| Dybde | 34 mm |
| CC-mål | 128 mm |
| Serie | T1 |
| Type | Håndtak |
| RSK-nr | 8917669 |
| EAN-nr | 7323100302212 |
| Nobb | 57302586 |


