
Håndtak WesterbergsNejd
15% på Westerbergs prisliste
fra 264 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Håndtak i klassisk stil. CC160.
Egenskaper
| Varemerke | Westerbergs |
|---|---|
| Farge | Krom, Sort |
| Bredde | 174 mm |
| Høyde | 7 mm |
| Dybde | 35 mm |
| CC-mål | 160 mm |
| Materiale | Rustfritt Stål, Sinklegering |
| Serie | Nejd |
| Vekt | 0,06 kg |



