


Knott WesterbergsRundKrom
72 kr85 kr
Spar 15 %
Kampanje
34h igjen!

Rund
Krom72 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Knott fra Westerbergs i rundt design.
Egenskaper
| Varemerke | Westerbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 20071324 |
| Farge | Krom |
| Diameter | 25 mm |
| Bredde | 25 mm |
| Høyde | 25 mm |
| Dybde | 21 mm |
| Materiale | Stål |
| Produkttype | Håndtak |
| RSK-nr | 8917556 |
| EAN-nr | 7392429039512 |
