



Dørhåndtak Beslag DesignHelix 200 Plain med NøkkelskiltSort
938 kr1 104 kr
Spar 15 %
Kampanje
40h igjen!
Farge: Sort

Helix 200 Plain med Nøkkelskilt
Sort 938 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Dørhåndtaket Helix Plains har en elastisk fjær som gjør at den alltid går tilbake til grunnposisjonen. Dørhåndtaket og nøkkelskiltet passer for dører som er 35-48mm dype.
Velg mellom en modell i skandinavisk standard (låskasse 2014) eller en modell i europeisk standard (cc 38mm). Standard nøkkelskilt og komplett monteringssett er inkludert for enkel installasjon.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 752015-41 |
| Farge | Sort |
| Diameter | 52 mm |
| Bredde | 52 mm |
| Høyde | 150 mm |
| Dybde | 52 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Helix |
| Type | Dørhåndtak |
| Passende Tykkelse på Dør | 35-48 mm |
| EAN-nr | 7316180024815 |


