




Dørhåndtak Beslag DesignSintraRustfri look
1 399 kr
Farge: Rustfri Look

Sintra
Rustfri look1 399 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Dørhåndtak Sintra har en spenstig fjær som betyr at dørhåndtaket alltid går tilbake til sin grunnleggende stilling. Passer utmerket til alle dører innendørs og kan gjerne kombineres med Toalettvrider R. Dørhåndtaket og nøkkelhullet passer til dører som er 35 - 48 mm dype. Dørhåndtaket er tilpasset skandinaviske standarder. Standard nøkkelplate og komplett monteringssett er inkludert, ikke modullås.
Varemerke
Beskrivelse
Dørhåndtak Sintra har en spenstig fjær som betyr at dørhåndtaket alltid går tilbake til sin grunnleggende stilling. Passer utmerket til alle dører innendørs og kan gjerne kombineres med Toalettvrider R. Dørhåndtaket og nøkkelhullet passer til dører som er 35 - 48 mm dype. Dørhåndtaket er tilpasset skandinaviske standarder. Standard nøkkelplate og komplett monteringssett er inkludert, ikke modullås.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 752034-41 |
| Farge | Rustfri Look |
| Lengde | 152 mm |
| Diameter | 52 mm |
| Høyde | 52 mm |
| Dybde | 62 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Overflatebehandling | Rustfri |
| Passende Tykkelse på Dør | 35-48 mm |
| Låsbar | Nei |
| Serie | Helix |
| Type | Innerdørvrider |
| EAN-nr | 7316180018975 |


