
Dørhåndtak Beslag DesignSkagen
fra 399 kr
Prispresset
Velg Farge
Beskrivelse
Dørhåndtak for innerdører som passer til dører som har en dørbladtykkelse på 35-60 mm. Nøkkelplate, skrue og komplett monteringssett inkludert.
Spesifikasjoner
- Artikkel diameter: 49 mm
- Artikkel lengde: 112 mm
- Artikkelbredde: 19,3 mm
- Artikkeldybde: 52 mm
- C/C-dimensjoner: 30 mm
- Artikkel diameter: 49 mm
- Artikkel lengde: 112 mm
- Artikkelbredde: 19,3 mm
- Artikkeldybde: 52 mm
- C/C-dimensjoner: 30 mm
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Krom, Rustfri Look, Sort |
| Lengde | 112 mm |
| Diameter | 49 mm |
| Høyde | 19,3 mm |
| Dybde | 52 mm |
| Tykkelse Dør | 35-60 mm |
| CC-mål | 30 mm |
| Materiale | Sink |
| Design | krom, Rustfri look Skagen |
| Serie | Skagen |
| Produkttype | Innerdørvrider |
| Passende Tykkelse på Dør | 35-60 mm |



