
Dørhåndtak Beslag DesignTavira Modul KomplettSvart
1 609 kr

Tavira Modul Komplett
Svart1 609 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Dørhåndtak Beslag Design Tavira Modul Komplett er et dørhåndtak tilpasset skandinavisk standard.
Standard nøkkelskilt og komplett monteringssett er inkludert for modullås. Dørhåndtaket og nøkkelplaten passer til dører som er 35 - 48 mm dype.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 751031-41M |
| Farge | Sort |
| Lengde | 152 mm |
| Diameter | 52 mm |
| Høyde | 52 mm |
| Dybde | 61 mm |
| Materiale | Sink |
| Serie | Tavira |
| Produkttype | Innerdørvrider |
| Passende Tykkelse på Dør | 35-48 mm |
| EAN-nr | 7316180024754 |
