Beskrivelse
Innerdørhåndtak Beslagsboden B85 Lær er et innerdørhåndtak i polert krom med grep i lær.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Beslagsboden |
|---|---|
| Farge | Brun, Sort |
| Lengde | 140 mm |
| Diameter | 20 mm |
| Høyde | 53 mm |
| Dybde | 53 mm |
| Materiale | Sink |
| Overflatebehandling | Polert Krom |
| Produkttype | Innerdørvrider |



